Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Rozumiem
Imprezy Firmowe Bielsko Organizacja bankietów Agencja Eventowa DJ Ustroń, Śląsk, Bielsko

BIO

USTRONSKY – historia

Członkowie zespołu uważają, że każdy ma swój kawałek nieba więc stąd nazwa zespołu USTRONSKY. W skład Ustronskyband od początku wchodzili wykształceni, nieprzypadkowi muzycy, mający duże doświadczenie nabyte w sesyjnym graniu w Polsce i poza jej granicami. To słychać na koncertach live – zespół przekonał się o tym zostając, dzięki głosom telewidzów TVP1 – laureatem 46 KFPP w Opolu w konkursie Debiuty ( 2009r).

Zespół Ustronsky od zawsze stawia na jakość muzyki granej na koncertach, na poziom wykonania, brzmienie energię. Nie precyzujemy swojej muzyki, nie wymyślamy sztucznej otoczki wokół tego co robimy, całą energię wkładamy w to by to robić maksymalnie dobrze i bez ustępstw. Nie gramy muzyki komercyjnej i nie dokładamy działań by ona taka była – nagrywamy to co akurat chcemy i nam się podoba. Nie zamykamy się w jednym gatunku bo to nie w naszym stylu. Jak ktoś z zespołu przynosi piosenkę robimy ją i gramy i weryfikujemy na koncertach. Cały czas ewoluujemy i to jest piękne. Nie pouczamy w tekstach – choć kochamy mistycyzm nie jesteśmy prorokami i nasza muzyka nie ma przekazu tego typu. Każdy może szukać w naszych tekstach czego chce. Nic na siłę – pod tym względem też nie jesteśmy komercyjni.  Za to bardzo lubimy opisywać otaczającą nas rzeczywistość.

Kolejny raz zespół przekonał się o tym dostając się do półfinału Must be the Music gdzie podczas dwukrotnych występów w Polsacie dostaliśmy 4xtak :

(…) gracie tak dobrze razem, tak w punkt, że muszę dać tak(…) – Wojtek Łozowski
(…)wieje od Was profeską – gratuluję Panowie wszystkiego dobrego (…) – Wojtek Łozo Łozowski
(…)bardzo dobrze gracie, bardzo dobrze śpiewasz, to wszystko się świetnie klei (…) – Kora – Jackowska
(…)wokal kapitalny, tutaj każdy z instrumentalistów po prostu świetny. To jest wszystko to co ja lubię. Jesteście fantastyczni.(…)
(…)bardzo dobry wokal, przebijający się, ja nie lubię tego utworu poza oryginałem bo nikt nie daje rady a Ty dałeś (…) Ela Zapendowska o Janku
bardzo dobre solówki – Adam Sztaba
(…)jestescie bardzo dobrym bandem, gracie świetnie razem, w naszym kraju brakuje takich wokalistów jak Ty Janek (…) – Adam Sztaba
jak do tej pory wydawało wam się, że w Ustroniu jest tylko jaskinia solna i pijalnia wód to nie moi drodzy – jest tam także zespół USTRONSKY – Maciej Rock

Piosenki zespołu USTRONSKY można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych – tych regionalnych jak i ogólnopolskich m.in.: w PR1 Polskiego Radia ( trzy piosenki zostały piosenkami dnia), Radio Bielsko, Radio Kaszebe, Muzyczne Radio, Radio Pik.

Mamy za sobą występy i wywiady telewizyjne: TVP1, Polsat, TVS. Kilka teledysków, w tym jeden z gwiazdami telewizyjnymi i celebrytami.
Te drobne sukcesy bardzo nas cieszą i dają energię do działania. Podobnie jak każdy nowy słuchacz, który odnajdzie coś dla siebie w tym co robimy.